Kontakt

Send os en mail og vi svarer inden 24 timer!

Vi står altid til rådighed for vores kunder - ikke kun nye, men i høj grad også vore nuværende kunder, da vi tror på at tilfredse kunder er de bedste kunder.

Da vi arbejder meget intens og ofte er ude af huset, foretrækker vi, at der rettes henvendelse via mail, medmindre henvendelsen drejer sig om en haste opgave. På forhånd tak.

Stanislaw.dk I/S - Kundeservice tider:
Mandag - fredag: 8.00 - 16.00

Stanislaw Winiaszewski
Firmaindehaver / Polsk-dansk tolk og oversætter

Mail: mail@stanislaw.dk

 

 

 

Mariola Anna Jørgensen
Polsk-dansk tolk og oversætter / Dansk uddannet sygeplejerske

Mail: mariola@stanislaw.dk

 

 

 

Janning Klingsporn
Tysk-dansk oversætter

Mail: janning@stanislaw.dk

 

 

 

Lena Bøg
Russisk-dansk oversætter

Mail: lena.b@stanislaw.dk

 

 

 

Rune Wrang Johannsen
Dansk-engelsk oversætter

Mail: rune.w@stanislaw.dk

 

 

 

Aneeta Hernandez
Spansk-engelsk oversætter

Mail: aneeta@stanislaw.dk

 

 

 

Ritha Mathilde
Fransk-engelsk oversætter

Mail: ritha.mathilde@stanislaw.dk